אלה שמות בני העמק  אשר נפלו במערכות ישראל לפי תאריכים:
יהי זכרם ברוך…

נפלו בתקופת המאבק עד מלחמת השחרור
מאיר לייבוביץ 21 תל-יוסף כ"ח סיון תרפ"ד כפר-סבא
יצחק פינקל 25 תל-יוסף ב‘ תמוז תר"ץ שמירה בכרם
משה רוזנפלד 31 תל-יוסף י"א חשון תרצ"ו מרדף כנופיה בגלבוע
דב שטורמן 19 עין-חרוד ט‘ שבט תרצ"ו בשרות המשטרה
חיים ברוק 23 בית השיטה י"א אדר תרצ"ז מארב ליד הגלבוע
מנחם רוזנבלט 44 כפר יחזקאל ח‘ תשרי תרצ"ח שמירה במושב
שמעון לס 28 עין-חרוד ט"ו טבת תרצ"ח פרעות בירושלים
הרצל אלוני 21 כפר יחזקאל כ"א סיון תרצ"ח שדות המושב
אהרון אתקין 40 גבע י"ח אלול תרצ"ח בדרך לטירת צבי
חיים שטורמן 46 עין-חרוד י"ח אלול תרצ"ח בדרך לטירת צבי
אליהו עממי 43 עין-חרוד כ"א שבט תש"ב בצבא הבריטי בסוריה
מרדכי הלוי 27 בית השיטה י"ד אב תש"ב תאונה
זאב שרף 20 תל-יוסף כ"ו ניסן תש"ג בצבא הבריטי – טביעת הארינפורה
חיים קיטלגיסר 39 תל-יוסף כ"ו ניסן תש"ג בצבא הבריטי – טביעת הארינפורה
מנחם באומגרטן 20 תל-יוסף כ"ו ניסן תש"ג בצבא הבריטי – טביעת הארינפורה
שמואל קוריצ‘ינר 20 תל-יוסף כ"ו ניסן תש"ג בצבא הבריטי – טביעת הארינפורה
חנן מאירהיים 29 עין-חרוד י"ב טבת תש"ד בצבא הבריטי בסוריה
יעקב אבאי 29 גבע כ"א שבט תש"ד בצבא הבריטי
משה הורביץ 30 תל-יוסף י"ח אדר תש"ד בצבא הבריטי במצרים
ארנסט אופנהיימר 32 תל-יוסף כ"ד אייר תש"ו בצבא הבריטי
נחמיה שיין 24 עין-חרוד י"ח סיון תש"ו ליל הגשרים, גשר הזיו
חיים חרודי 23 תל-יוסף ל‘ סיון תש"ו השבת השחורה, ליד הרפת

מלחמת השחרור תש"ח, 1948 ואחריה
דוד שמש 19 בית השיטה ט‘ טבת תש"ח חולון
טוביה קושניר 25 כפר יחזקאל ה‘ שבט תש"ח עם הל"ה בגוש עציון
יורם בן-ישראל 18 יזרעאל ח‘ בשבט תש"ח שפרעם
צבי-משה פרוצל 19 עין-חרוד ד‘ אדר א‘ תש"ח גשר שיח‘ חוסיין
נועם פסמניק 20 יזרעאל ו‘ אדר ב‘ תש"ח קרית מוצקין
עמנואל לנדאו 21 יזרעאל ו‘ אדר ב‘ תש"ח קרית מוצקין – גיבור ישראל
אברהם אופלטקה 31 בית השיטה ח‘ אדר ב‘ תש"ח קרב הגלבוע
אריה אלקינד 26 בית השיטה ח‘ אדר ב‘ תש"ח קרב הגלבוע
דן צביק 19 תל-יוסף ח‘ אדר ב‘ תש"ח קרב הגלבוע
חיים ליבין 24 כפר יחזקאל ח‘ אדר ב‘ תש"ח קרב הגלבוע
ירובעל לביא 23 עין-חרוד ח‘ אדר ב‘ תש"ח קרב הגלבוע
נחום נישט 26 גבע ח‘ אדר ב‘ תש"ח קרב הגלבוע
עקיבא ברזילי 34 בית השיטה ח‘ אדר ב‘ תש"ח קרב הגלבוע
ראובן צינדר 24 בית -אלפא ט‘ אדר ב‘ תש"ח ירושלים
יעקב גולדברג 22 חפציבה י‘ אדר ב‘ תש"ח שיירה בשער הגיא
ישעיהו גרודנר 33 תל-יוסף י‘ אדר ב‘ תש"ח שיירה בשער הגיא
צבי כרמלי 20 כפר יחזקאל ט"ו אדר ב‘ תש"ח עין-יזרעאל
זרובבל הורביץ 24 תל-יוסף ט"ז אדר ב‘ תש"ח גוש עציון – גיבור ישראל
צבי בורנשטיין 39 בית אלפא כ"א אדר ב‘ תש"ח הפצצה על הישוב
שמואל סטוצינסקי 21 כפר יחזקאל ד‘ ניסן תש"ח משמר העמק
יעקב יעקובסון 19 כפר יחזקאל י"ב ניסן תש"ח זרעין
ניסים (ניקו) לוי 18 כפר יחזקאל י"ב ניסן תש"ח זרעין
עמנואל בדאני 19 כפר יחזקאל י"ב ניסן תש"ח זרעין
שלמה בלומנטל 19 כפר יחזקאל י"ב ניסן תש"ח זרעין
פרץ דיטריך 22 תל-יוסף י"ד ניסן תש"ח נבי סמואל
רפאל -רפי מלץ 21 עין-חרוד י"ד ניסן תש"ח נבי סמואל
אברהם ואלד 25 גבע ט"ו ניסן תש"ח שיח ג‘ראח, ירושלים
מישאל פינסקר 25 בית אלפא כ"ב ניסן תש"ח קטמון. ירושלים
מנחם נימקובסקי 18 יזרעאל ו‘ אייר תש"ח מלכיה
יצחק פרידלנדר 20 יזרעאל ו‘ אייר תש"ח נירים
משה יצהר (אלברט) 27 עין-חרוד י"א אייר תש"ח בית אשל
שלמה לוי 22 עין-חרוד י"ד אייר תש"ח רמות יששכר
יונה פרומן (ילדה) 8 מולדת י"ח אייר תש"ח הפצצה על הישוב
אבידוב ליברמן 20 יזרעאל כ"ה אייר תש"ח אשדוד
משה רובינשטיין 18 חפציבה כ"ה אייר תש"ח גזר
יהושע רבינוביץ 26 כפר יחזקאל א‘ סיון תש"ח שיירה לירושלים
יצחק לבנה (בלינקי) 27 כפר יחזקאל ב‘ סיון תש"ח בית סוסין, לטרון
משה הררי 21 תל-יוסף ג‘ סיון תש"ח גזר
יוסף לפקה 18 יזרעאל ד‘ סיון תש"ח ביר עסלוג‘ בנגב
שמעון אילון 24 בית אלפא ד‘ סיון תש"ח נגבה
הלל לביא 18 עין-חרוד ז‘ סיון תש"ח כפר דרום
משה קלינמן 19 כפר יחזקאל ח‘ סיון תש"ח ביר עסלוג‘ בנגב
פסח וולודינגר 19 כפר יחזקאל כ"ב סיון תש"ח "אלטלנה"
שמואל חרמוני 34 כפר יחזקאל ב‘ תמוז תש"ח מזאר, בגלבוע
ישעיהו מזאי 22 עין-חרוד – גרעין לגרדוש ג‘ תמוז תש"ח ערבונה, גלבוע
צבי רוט 20 עין-חרוד – גרעין לגרדוש ג‘ תמוז תש"ח מזאר, גלבוע
יהודה פוגל 26 עין חרוד ג‘ תמוז תש"ח מזאר, גלבוע
יוסף זינגר 18 חפציבה ג‘ תמוז תש"ח ג‘נין
חנוך רוזנברג 25 בית אלפא ד‘ תמוז תש"ח ג‘נין
יאיר רוזנבלט 23 עין חרוד ח‘ תמוז תש"ח פרוזדור ירושלים
יוסף מתן 17 תל -יוסף, חברת נוער ט‘ תמוז תש"ח לטרון
שמעון עודי (עמודי 18 תל -יוסף, חברת נוער ט‘ תמוז תש"ח לטרון
ירמיהו רגולנט 19 גבע י‘ תמוז תש"ח כפר יאלו (הרי ירושלים)
אברהם מלט 18 יזרעאל י"א תמוז תש"ח ביר עסלוג‘ בנגב
נתן דובז‘ינסקי 19 תל -יוסף י"א תמוז תש"ח לטרון
אריה גולדברג 17 יזרעאל כ"א תמוז תש"ח פלוג‘ה
יוחנן כנעני 23 תל-יוסף כ"ב תמוז תש"ח פלוג‘ה
משה שטורמן 26 עין-חרוד כ"ה תמוז תש"ח עמק בית-שאן (תל תאומים)
חיים גפן (קונפיטין) 20 תל-יוסף ב‘ אב תש"ח נצרת
מרדכי אפרתי 23 גבע ב‘ אב תש"ח דיר איוב (לטרון)
נעמי מדברי 21 תל-יוסף א‘ אלול תש"ח מוקש ליד מגידו
מרכי פריד 19 חפציבה כ"ג אלול תש"ח רוחמה
אורי וינגר 19 כפר יחזקאל כ‘ כסלו תש"ט משלט 86 (נגב)
אפרים וינטראוב 18 בית אלפא כ‘ כסלו תש"ט משלט 86 (נגב)
מאיר אלוני 26 בית אלפא כ"א כסלו תש"ט משלט 86 (נגב)
יובל בן-דוד 28 גבע כ"א כסלו תש"ט משלט 86 (נגב)
שמחה פרקר 25 חפציבה כ"א כסלו תש"ט משלט 86 (נגב)
עקיבא לאופר 25 חפציבה ד‘ טבת תש"ט רפיח
אלכסנדר ורמל 31 כפר יחזקאל ז‘ ניסן תש"ט בדרך לאילת
נמרוד לויטה 24 עין-חרוד כ"ג כסלו תש"י בית גוברין
שמחה כהן 39 בית השיטה כ"ט תשרי תשי"א מפציעה בצפת

עד מבצע סיני 
משולם סעדיה 21 נורית ל‘ ניסן תשי"א תל מוטילה (צפון הכנרת)
זאב פרידמן 34 רמת צבי ג‘ אלול תשי"א שדות המושב
יוסף הופמן 22 חפציבה י"א אלול תשי"ב סדום
אריה קלויזנר 20 תל יוסף ח‘ באב תשי"ג תאונת צניחה
עמרם ברקאי 20 עין-חרוד איחוד י‘ תמוז תשי"ד חיל האויר
מנשה כהן-כשי 19 אביטל י"ב אב תשי"ד במילוי תפקידו
עמרי אריאב 26 עין-חרוד י"ט אב תשי"ד חיל האויר
משה אוריון 24 יזרעאל כ"ה אדר תשט"ו ירי מחבלים בישוב
דוד בוגייביץ 19 בית השיטה כ‘ חשון תשט"ז ניצנה
משה שכטר 20 בית השיטה כ"א תשרי תשי"ז חוסן (גוש עציון)

מבצע סיני-קדש תשי"ז 1956 ואחריו
עמנואל קלינמן 19 בית השיטה כ"ו חשון תשי"ז מעבר המיתלה
יונה ירחי 40 בית השיטה כ"ז חשון תשי"ז אבו עגילה
מאיר יעקובי 21 בית אלפא כ"ז חשון תשי"ז מעבר המיתלה
אסף שמחוני 35 תל יוסף ב‘ כסלו תשי"ז מטוסו הופל מעל ירדן. מפקד המבצע
גדליהו שניאור 22 עין חרוד מאוחד ז‘ כסלו תשי"ז עזה
דב גרוסמן 22 חפציבה ח‘ אלול תשי"ז אימוני צניחה
יוחנן גולני 37 חפציבה א‘ תשרי תשך יד חנה
גבריאל ברסקי 19 חפציבה י"א אדר ב‘ תשכ"ב נוקייב
עודד ליפשיץ 19 עין חרוד איחוד ד‘ אב תשכ"ב באימונים
גדעון בר-שדה 20 עין חרוד מאוחד כ‘ תשרי תשכ"ג אימוני טיס
רפאל הורביץ 19 בית השיטה כ"ט טבת תשכ"ג אימונים
זִכְריה לוקס 19 תל יוסף כ"ד שבט תשכ"ה בעת שרותה
דוד רענן 19 עין חרוד איחוד כ"ג אייר תשכ"ה אימוני טיס

מלחמת ששת הימים, תשכ"ז 1967 ומלחמת ההתשה
אליהו בן-שישו (ללו) 19 ניר יפה כ"ו אייר תשכ"ז עזה
דניאל צפוני 21 בית אלפא כ"ו אייר תשכ"ז אל ג‘יראדי – סיני
עמירם גורן 21 גבע כ"ו אייר תשכ"ז רפיח
איתן נאוה 23 מולדת כ"ז אייר תשכ"ז גבעת התחמושת. גיבור ישראל
גיל צור (דרעי) 31 ניר יפה כ"ז אייר תשכ"ז מחנה עמוס
דוד יפלח 32 דבורה כ"ז אייר תשכ"ז מחנה עמוס
דני טריינין 26 מולדת כ"ז אייר תשכ"ז ירושלים
יאיר ורדי 21 חפציבה כ"ז אייר תשכ"ז אום כתף, סיני
יחזקאל שיפר 28 מולדת כ"ז אייר תשכ"ז מחנה עמוס
יוסף שילוני 25 עין חרוד איחוד כ"ח אייר תשכ"ז ג‘בל לבני, סיני
שאול סולניק 22 בית אלפא כ"ח אייר תשכ"ז אבו עגילה, סינ
אברהם אמר 29 בית השיטה א‘ סיון תשכ"ז תל פאחר, גולן
יהודה רם 23 גבע ב‘ סיון תשכ"ז ג‘לבינה, גולן
אלישע שילוני 23 בית אלפא ז‘ סיון תשכ"ז ציר אל-עריש, סיני
פנחס גורן (גרוסמן) 26 חפציבה ז‘ סיון תשכ"ז תל הלאל, גולן
אוריאל יפה 22 בית אלפא כ"ב אב תשכ"ז שכם
אפרים יהלום 20 בית אלפא י"ז אלול תשכ"ז אל ג‘יראדי – סיני
צבי פרג 23 עין חרוד איחוד כ"ד טבת תשכ"ח הצוללת "דקר"
חנניה כהן 21 מלאה ט‘ אדר תשכ"ח במילוי תפקידו
עופר חרמוני 21 עין חרוד מאוחד כ"א אדר תשכ"ח כראמה. ירדן
אריה רבי 20 עין חרוד מאוחד ה‘ תשרי תשכ"ט שבטה
משה כהן 21 מיטב ד‘ חשון תשכ"ט תעלת סואץ
דוד רביבו 19 ברק י"ב כסלו תשכ"ט במילוי תפקידו
נדב נהוראי 22 בית אלפא י"ג כסלו תשכ"ט ירדן
אריה גבעול 21 עין חרוד איחוד י"ח כסל"ו תשכ"ט בתאונת צלילה בים
אבנר שמחוני 21 תל יוסף י‘ טבת תשכ"ט ראס סודר, סיני
דני ואזה 21 עין חרוד מאוחד ה‘ באב תשכ"ט האי גרין, תעלת סואץ
חיים שטורמן 23 עין חרוד מאוחד ה‘ באב תשכ"ט האי גרין, תעלת סואץ
שלמה נבות-וינטראוב 27 בית אלפא כ"ז שבט תש"ל טיסה ברמת הגולן
משה שורניק 20 רמת צבי כ"ב אדר א תש"ל אל-עריש
אמיר ברין 19 עין-חרוד מאוחד ג‘ אלול תש"ל האגם המר, סיני
יצחק פרח 25 בית השיטה כ"א בשבט תשל"א תאונה

מלחמת יום הכיפורים תשל"ד 1973 ואחריה
אבי רוניס 22 חפציבה י‘ תשרי תשל"ד רמת הגולן
אלון אילת 20 בית השיטה י‘ תשרי תשל"ד קו התעוזים, סיני
דב שדה 20 תל יוסף י‘ תשרי תשל"ד איסמעיליה, סיני
יעקב חליפה 20 בית אלפא י‘ תשרי תשל"ד תעלת סואץ
ניר אפרתי 20 גבע י‘ תשרי תשל"ד תעלת סואץ
עמוס וינטראוב 22 בית אלפא י‘ תשרי תשל"ד איסמעיליה, סיני
יואב ברקאי 33 עין חרוד איחוד י"א תשרי תשל"ד נפח, רמת הגולן
יובל דהבו 22 ברק י"א תשרי תשל"ד רמת הגולן
יורם גלס 22 חפציבה י"א תשרי תשל"ד רמת הגולן
צופר זהבי 22 עין חרוד מאוחד י"א תשרי תשל"ד ציר ליטוף, סיני
ציון סויסה 21 גדיש י"א תשרי תשל"ד נפח, רמת הגולן
אורי אגמון 20 עין חרוד מאוחד י"ב תשרי תשל"ד קנטרה, סיני
אסא עידו 20 בית אלפא י"ב תשרי תשל"ד פירדאן, סיני
נמרוד בין 21 מולדת י"ב תשרי תשל"ד חרמון
אורי שעני 33 עין חרוד מאוחד י"ג תשרי תשל"ד טסה, סיני
איל הפטר 19 תל-יוסף י"ג תשרי תשל"ד ציר פורקן, סינ
אמיר הופנר 20 גבע י"ג תשרי תשל"ד רמת הגולן
יצחק תמיר 21 תל יוסף י"ג תשרי תשל"ד ציר פורקן, סינ
עופר לנס 24 בית אלפא י"ג תשרי תשל"ד מעבר הג‘ידי, סינ
בנימין שצ‘ופקביץ 35 בית השיטה י"ד תשרי תשל"ד הר יוסיפון, רמת הגולן
יוסף שריג 29 בית השיטה י"ד תשרי תשל"ד חושניה, רמת הגולן
אלי רחמים 20 בית השיטה ט"ו תשרי תשל"ד חושניה, רמת הגולן
גיל לביא 43 עין חרוד מאוחד ט"ו תשרי תשל"ד הר יוסיפון, רמת הגולן
דובי דביר 24 עין חרוד איחוד ט"ו תשרי תשל"ד חאן ארנבה, רמת הגולן
משה שחורי 27 בית השיטה ט"ו תשרי תשל"ד קנטרה, סיני
שלמה שור 22 עין חרוד איחוד ט"ו תשרי תשל"ד טסה, סיני
דני חודוש 31 רם-און ט"ז תשרי תשל"ד חאן ארנבה, רמת הגולן
מנחם הימן 26 עין חרוד מאוחד ט"ז תשרי תשל"ד חאן ארנבה, רמת הגולן
יצחק שאקי 22 עין חרוד מאוחד י"ט תשרי תשל"ד החווה הסינית, סיני
אלי אבירם 34 תל יוסף, רמת צבי כ‘ תשרי תשל"ד חארפה, רמת הגולן
גדעון הלוי 36 גבע כ‘ תשרי תשל"ד ציר טרטור, סיני
גרשון דוד 24 בית השיטה כ‘ תשרי תשל"ד החווה הסינית, סיני
דני פלד 30 בית השיטה כ‘ תשרי תשל"ד החווה הסינית, סיני
יוחי גלעד 26 בית השיטה כ‘ תשרי תשל"ד החווה הסינית, סיני
יחיאל שונרי 25 בית השיטה כ‘ תשרי תשל"ד החווה הסינית, סיני
מיכה גולדמן 20 בית השיטה כ‘ תשרי תשל"ד החווה הסינית, סיני
גדי יהודאי 30 עין-חרוד מאוחד כ"א תשרי תשל"ד מתחם סרפאום, סיני
ישי יזהר 36 תל יוסף כ"א תשרי תשל"ד החווה הסינית, סיני
דוד ואזה 27 עין חרוד מאוחד כ"ב תשרי תשל"ד תעלת סואץ
יוסף שלי 18 ניר יפה כ"ב תשרי תשל"ד החווה הסינית, סיני
דוד סיליבוביץ 25 יזרעאל כ"ב תשרי תשל"ד אבו סולטן, סיני
ניל פריד 25 יזרעאל כ"ב תשרי תשל"ד אבו סולטן, סיני
שאול אפרים 22 יזרעאל כ"ב תשרי תשל"ד אבו סולטן, סיני
יוסף איליש 34 עין-חרוד מאוחד כ"ג תשרי תשל"ד אום בוטנה, רמת הגולן
מנחם אודם 36 עין- חרוד מאוחד כ"ג תשרי תשל"ד תל מסחרה, רמת הגולן
אברהם ניישטיין 30 עין חרוד מאוחד כ"ד תשרי תשל"ד ממערב לתעלת סואץ
דוד פרנקל-שגב 23 כפר יחזקאל כ"ד תשרי תשל"ד ממערב לתעלת סואץ
נמרוד שרון 34 בית השיטה כ"ה תשרי תשל"ד ממערב לתעלת סואץ
שלמה בוקי 21 מלאה כ"ו תשרי תשל"ד חרמון
דוד אתיאל-אתקין 43 גבע ב‘ חשון תשל"ד ממערב לתעלת סואץ
עמרם בן שישו 31 ניר יפה י"ד שבט תשל"ד גבול לבנון
איתמר בן-דוד 19 כפר יחזקאל כ"ג אדר תשל"ה מלון סבוי, תל-אביב
יגאל רימון 40 בית השיטה ט‘ אב תשל"ז מפציעה ישנה
אלן פלדמן 19 יזרעאל כ"ה סיון תשל"ט תאונה
יונתן (יוני)הכהן 28 בית אלפא ל‘ ניסן תש"מ תאונת טייס
מאיר פרץ 19 גדיש י"ד סיון תש"מ תאונה
יוסף נהיר 47 בית אלפא כ"ו תמוז תש"מ תאונת טייס

מלחמת לבנון של"ג תשמ"ב 1982 ואחריה
יורם ביטון 20 דבורה ט"ו סיון תשמ"ב לבנון
נמרוד שוסטרמן 22 יזרעאל י"ט סיון תשמ"ב לבנון
עזרא נתן 39 תל יוסף כ‘ סיון תשמ"ב בקעת הלבנון
אדמונד שחר 33 ברק כ‘ סיון תשמ"ב בית לחיא, לבנון
עמרם דהן 19 מלאה י"ג כסלו תשמ"ב צור, לבנון
אמנון אליעז 47 בית אלפא ה‘ טבת תשמ"ג קמד-א-לוז, לבנון
נורי פנחס 49 פרזון כ"ד שבט תשמ"ג בשירותו במילואים
גיל קמחי 21 עין-חרוד איחוד ה‘ אייר תשמ"ג בעת שירותו
דוד ביטון 20 מלאה ז‘ סיון תשמ"ג בעת שירותו
יורם פרץ 19 גדיש ז‘ סיון תשמ"ג בעת שירותו
יובל שמי 31 בית השיטה ט"ו אלול תשמ"ד אימוני טייס
אורן שפר 19 בית השיטה כ"ב תשרי תשמ"ה זהרני, לבנון
מרק הוכשטיין 20 בית השיטה י‘ ניסן תשמ"ה נבטיה, לבנון
עפרי טוראל-גלעד 13 בית השיטה כ‘ תשרי תשמ"ו פעולות איבה – ראס בורקה, סיני
דני זיבנר 29 עין-חרוד איחוד ב‘ חשון תשמ"ו בעת שירותו
שלום פרץ 27 גדיש י"ז תשרי תשמ"ז במילוי תפקידו
רמי בן-צבי (חכמון) 26 עין חרוד מאוחד י"א אדר תשמ"ז לבנון
מירב עפרוני 21 רם-און כ"ג אלול תשמ"ז בעת שירותה
אסי דניאל 19 מיטב כ"ט כסלו תשמ"ח בעת שירותו
אלון מזור 23 מולדת כ"ד טבת תש"ן במילוי תפקידו
דני בן-צבי 18 גבע ט"ו אדר תש"ן בעת שירותו
עופר זהרוני 28 רם-און כ"ו כסלו תשנ"א תאונת טייס
ערן נגרי 20 עין חרוד מאוחד כ"ד טבת תשנ"א בעת שירותו
יורם כהן 20 אדירים ז‘ תשרי תשנ"ב ג‘נין
שמעון אברהם 23 מיטב י"ח תשרי תשנ"ג שדות המושב
שחר רפאלי 21 בית השיטה כ‘ תמוז תשנ"ג סוג‘וד לבנון
בנימין קרייתי 30 יזרעאל כ"ו אב תשנ"ג מפציעה
מאיר כהן 23 גדיש ו‘ כסלו תשנ"ד בעת שירותו
שירה מרוז-קוט 20 בית השיטה י"ד חשון תשנ"ה פעולת איבה-קו 5 תל-אביב
גיא סבטליט 21 כפר יחזקאל ד‘ תמוז תשנ"ה בעת שרותו
יניב ראומי 21 דבורה כ"ג סיון תשנ"ו מוצב דלעת – לבנון
דביר לניר 22 מולדת כ"ח שבט תשנ"ז "אסון המסוקים"
יעקב יוסף 53 מיטב ו‘ תשרי תשנ"ט בעת שירותו
ליאור מאיר 19 מיטב ט‘ אלול תשס"א במילוי תפקידה
יוסף מוגלניצקי 60 רם-און י"ח תשרי תשס"ב מפציעה
נֹעם גוזובסקי 23 רמת צבי י"ב כסלו תשס"ב פעולת איבה- אגד עפולה
אלה שרף 19 בית השיטה כ‘ אדר תשס"ב בעת שירותה
אלי ביטון 47 גדיש י‘ טבת תשס"ג פעולת איבה – במושב
תומר רון 20 מולדת ז‘ אדר ב‘ תשס"ג חברון
אייל מוסקוביץ 21 מולדת ט"ו אדר ב‘ תשס"ג בעת שירותו
מתן גדרי 21 מולדת ח‘ סיון תשס"ג חברון
יעקב-ז‘לקו מרוויצ‘ה 25 גבע-סרביה כ‘ אייר תשס"ד עזה

מלחמת לבנון השנייה תשס"ו 2006
יותם לוטן 33 בית השיטה י"ג אב תשס"ו בינת ג‘ביל, לבנון
יוסף אביטבול 20 גן-נר י"ח אב תשס"ו בינת ג‘ביל, לבנון